Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Gillette 10 AltraPlus, Грофот (Пакување од 1), Црна

Gillette 10 AltraPlus, Грофот (Пакување од 1), Црна

DEN 383.52
 

Достапно за нарачка
Залиха

Рефил касети за pivoting твин-сечилото бричење систем.Pivoting близнак ножеви остане на брада повеќе за екстра блискост.Lubra-Мека лента за мазност и удобност.Одговара на сите Atra и Atra Плус жилети.Губење на видот - сите типови коса.ИНДИКАЦИИ : Gillette Atra Плус Бричење Касети со Lubra-Мазна Лента Cartridges Gillette Atra Плус pivoting близнак ножеви се задржи и ножеви на вашата брада повеќе за екстра блискост.Со Lubra-Мека лента за супериорен мазност и удобност.За исклучителни бричење, користење Gillette Серија производи за бричење.

Спецификација

Избор на клиент