Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Чадор во Облик на Подот СВЕТИЛКА (Краток)

Чадор во Облик на Подот СВЕТИЛКА (Краток)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

ЦРВЕНО ПОДОТ СВЕТИЛКА, ЧАДОР ВО ОБЛИК НА ПОДОТ СВЕТИЛКА, СВИЛА ПОДОТ СВЕТИЛКА, КИНЕСКИ ПОДОТ СВЕТИЛКА.Оваа Црвено рачно изработени Чадор форма Подот Светилка со долга црна tassel е дизајниран од страна на Хонг Дизајн.Уникатен стил и висок квалитет се импресивни.Сенката е рачно изработени со црвена панделка рана, и се украсуваат со долга црна tassel.Кога сте светлина на оваа светилка, ќе бидете изненадени од неговите прекрасни!Овој сет на светилка има две различни големина.

Спецификација

Избор на клиент