Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
750ML Јасно Пластични Спреј Шише Вода Магла Sprayer Стил за Градинарство,Чистење, Фризура Салон Берберот,Парфем, Преносни, Канцеларија, Училиште и Шминка Козметички Течн

750ML Јасно Пластични Спреј Шише Вода Магла Sprayer Стил за Градинарство,Чистење, Фризура Салон Берберот,Парфем, Преносни,

DEN 95.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Корисни алатки : овие спреј шишиња се многу практични за вашата дневна куќа за чистење за да се направи тоа се чисти и уредни; исто така погодна за наводнување на зеленчук, цвеќе, трева и други растенија.Широка употреба : нашата спреј шишиња може да се користи за да се одржи различни течности, идеален за вода, прочистување на вода.Материјал : спреј шишиња се направени од пластика со сигурен квалитет, многу издржливи, можат да се користат за многу пати, тие се лесни, лесен за носење, лесно да ги исполни вашите дневни основни потреби.ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ - Течење доказ распрскувачи функција траен полипропилен спреј главата, тесни и безбедна капа на затворањето, за да нема пречка и не излегуваат во јавноста искуство.Материјал : Пластика.Функција : 1. Капацитет : 750 ML 2. Материјал : Пластични 3.боја:сина,зелена,жолта пакет содржи : 1× спреј шише.

Спецификација

Избор на клиент