Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мило® Големи Drawstring Рециклирање Кеси - 30 Литри Сина Кеса Ѓубре - 28 Count (Пакет Може да се Разликува) (CXC-212)

Мило® Големи Drawstring Рециклирање Кеси - 30 Литри Сина Кеса Ѓубре - 28 Count (Пакет Може да се Разликува) (CXC-212)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Рециклирање е направен лесно со 30 литри големина ѓубре кеси.Рециклирање никогаш не било полесно со Мило Сина Рециклирање Drawstring Ѓубре Кеси.DRAWSTRING ЃУБРЕ ТОРБА : На drawstring обезбедува цврста контрола врз вашиот рециклирање на отпадоци или ѓубре лименки и го прави за едноставна отстранување со брз cinch на трајни drawstring.

Спецификација

Избор на клиент