Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Гаражни Врати Настроената Surge Protector

Гаражни Врати Настроената Surge Protector

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

СИГУРЕН ПРЕНАПОНСКА ЗАШТИТА ЗА гаражни врати ОТВАРАЧКИ : Ова гаражни врати настроената surge protector има електрични оценка на 15 A/125 VAC/1875w/60 HZ, УЛ НАВЕДЕНИ и со цел да се заштити една гаражни врати настроената од силна моќ извира.ПРИКЛУЧОЦИ за ДА СТАНДАРД ОСНОВАНИ ШТЕКЕР : Приклучоци во стандарден основани штекер користи за гаражни врати поотворени.УЛ НАВЕДЕНИ ПРЕНАПОНИ ЗАШТИТЕН УРЕД : УЛ Наведени, втемелени surge protection уредот.

Спецификација

Избор на клиент