Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Црна Кањонот Кашмир Сандаловина & Ванила Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)

Црна Кањонот Кашмир Сандаловина & Ванила Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)

DEN 1192.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Мирис : Кашмир Сандаловина & Ванила (освежување, вуди, суви мирис, свежи цвеќиња јасмин, сандаловина и ванила).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Достапни во 1000 мирис опции.Црна Кањонот хидратантен коса климатизери се полни со антиоксиданси и витамини за да го хранам, поправка, и хидрат коса. 16 Оз Шише (2 Парчиња).Мирис : Кашмир Сандаловина & Ванила (освежување, вуди, суви мирис, свежи цвеќиња јасмин, сандаловина и ванила).

Спецификација

Избор на клиент