Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Црна Кањонот Gardenia & Лили Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)

Црна Кањонот Gardenia & Лили Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Мирис : Gardenia & Лили (Бели цвеќиња белешки и чиста, чиста нијанси рамнотежа совршено во овој класичен резиме мирис).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Достапни во 1000 мирис опции.Црна Кањонот хидратантен коса климатизери се полни со антиоксиданси и витамини за да го хранам, поправка, и хидрат коса. 16 Оз Шише (2 Парчиња).Мирис : Gardenia & Лили (Бели цвеќиња белешки и чиста, чиста нијанси рамнотежа совршено во овој класичен резиме мирис).

Спецификација

Избор на клиент