Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Pantene Pro-v и Блескава Боја Сјај клима уред, 17.7 Fl Мл, 1.58 Фунти

Pantene Pro-v и Блескава Боја Сјај клима уред, 17.7 Fl Мл, 1.58 Фунти

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Горива косата со моќен спој на Pro-V хранливи материи и антиоксиданси, па косата е силна против штета.Луксузен формула направен да хидрат боја-третирана коса за траен боја и сјај.Моќен Pro-V формула хидрира и ја храни за природен сјај и touchably мека коса.Носи сјај на боја-третирана коса. ,Горива косата со моќен спој на Pro-V хранливи материи и антиоксиданси, па косата е силна против штета.

Спецификација

Избор на клиент