Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Pacifica Invigorating клима уред - Рузмарин се Прочисти 8 мл

Pacifica Invigorating клима уред - Рузмарин се Прочисти 8 мл

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лесни балсам за балансиран влага.Мириса на свежо нане.Врба кората, маточина и spirulina им помогне на поддршка на вашиот скалп здравје.За сите типови коса, особено пренатрупани scalps.Се применува по shampooing, дистрибуирате од завршува кон скалпот и исплакнете чисти.Не дозволувајте вашиот убава коса се мери надолу или вашиот скалп се затнат со екстра ѓубре.Овој лесен средството за смекнување на косата е комбинација на јојоба и сончогледово масло да им помогне на хидрат и detangle додека рузмарин,.

Спецификација

Избор на клиент