Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Потекло : CN(Потекло).Применливи Сцена : Отворено.Материјал : Пластика.Тип : Губење На Канџи.Пол : ЖЕНИТЕ.По�

Предмет : Банана Клипови.Материјал : Смола.Големина : Околу 2.5 X11 CM.Стил : Мода.Применливи Сцена : На Повик.П

Лесно да се инсталира и смена со клип смена алатки (tools не се вклучени).Боја : Бела.Заменете 10357004,10360625,15095067

АВТОМОБИЛ КЛИПОВИ МЕШАНИ ОДГОВАРААТ на Нашата авто retainer клипови комплет вклучува содржи 23 различни гол

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

MIBHNJIAN Мода, елегантна и едноставна за да се задоволат различните потреби и одговара најмногу на коса сти

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Производ Големина т лизга надвор.Ноктот заби сакајте нула скалпот, и нема да предизвика тензии главобол

Оддел Име : Возрасни.Предмет Тип : Headwear.Датум На Издавање : Лето.Повод : Партија,Клуб,Свадба,Дневна,Ангажм�

Атрактивен и практичен hairnet, да ви помогне брзо да се стави настрана коса, нека ви се концентрира на рабо�

Предмет тип : Губење на канџи.Материјал : Оцетна Киселина.Стил : корејски стил.Големина : 9 x 6 см.Пол : Жена.�

Пакетот вклучува : 1 BUC.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и с

Предмет тип : Headwear.Материјал : Смола.Стил : Кинески стил.Пол : Жените.Боја : како на сликата покажува.Стил :

Совршен за влечење fringe и удира настрана, дури и за густа коса.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето

Високо квалитетен материјал, трајни производи за долго време се користи.Висока напнатост пролет stably им�

Предмет тип : Губење на ноктот.Материјал : Акрил.Стил : Моден стил.Пол : Женски.Боја : Погледнете го како на

Точка Име : Губење на Ноктот Материјал : Кристал Стил : Слатка Пол : Жените Карактеристики : Кристал, Цвет �

Материјал : ABS Пластика.Состојба : Нова.Боја : Црна ,Кафе.Големина : Прибл 120mm Во Должина X 53mm во ширина.По Пр

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 9pcs Божиќ лак за коса клипови се вклучени во пакетот, избрани дизајни да ги направи уб

Нашите исконски лак е изработен од мека високоодделение лента материјал кој е прикачен на силна метал а

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Оваа Фендер клипови користат на возила на Nisssan , Но исто така одговара и за други Фендер Браник Радијатор

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

【Материјал & Големина】 Ова парче е направена во легури на метал,на daisy шарм е обработена со ниска темпер

Пеперутка форма и добро декорирани, оние коса клипот е многу повеќе и повеќе симпатична и симпатична.Од�

100% Сосема нов и висок квалитет 1 Piece Плоштадот Косата Клипови за Девојки Шноли Рак Канџи Стегач за Коса Д�

Премиум Материјали Овие Божиќ коса клипови се направени од премиум кадифен и неткаени материјали кои ќ

ВИСОК КВАЛИТЕТ на НОКТОТ КЛИПОВИ : Да се обезбеди траен сила и сигурна потпора за годините што доаѓаат, К

СРЕБРО КОСА КЛИПОВИ : Овој пакет доаѓа со 100 парчиња на метал коса, игли за професионална и лична употреб�

Главни делови : епоксидна смола, Метал : Позлатен бакар и месинг, Должина 2.7 см и ширина 3.3 cm(привлечност), �

Примена : 180° совршен отворање и затворање, без разлика дали имате тенка коса или густа коса, можете да го

Одличен коса клип за да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот.Стил : Мода и Убав�

5" лак за коса клипови,20 Бои во парови во еден пакет,Соодветна големина лакови за деца,бебе девојки,годин�

"1 Safe Материјал Овие Божиќ коса клипови и косата врски се изработени од пластика и метал, кои се силни и и

"Погодна за возрасни девојки и малолетнички девојки.Нашата коса клипови е тренди и prettty, фустанup со нив, �

Голема коса клип усвојува не се лизга дизајн, може да се одржи и да се поправи косата цврсто, не ќе падне �

Предмет тип : Коса Клипови.Matreial : Крпа.Стил : Кореја.Пол : Жените.Боја : 9 Colors(aspictures).Пол : Women Package вклучуваат

Hairpin класификација : Банана Клип.Материјал : Ткаенина.Боја : Розова Боја, Црна,Шампањ.Пол : Женски.Модел : Ц

Предмет тип : Коса Клип.Материјал : Крпа.Должина : околу 5cm.Пол : ЖЕНИТЕ.Боја : зелена,црна.Пол : WOMENMaterial : Cloth