Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мотивација Констелација Љубов Вага Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette

Мотивација Констелација Љубов Вага Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација : Hairpin,Headwear.Функција : - Полиран позлата површината,да не исчезнат и ' рѓа за долго време.; - А Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уникатен шарм во вашиот живот.Се користи како подарок topper или порибување stuffers или како подарок себе. ; - Исклучително мали подароци кутија за пакување,ќе не нула.Материјал : Метал.Пакет Количина : 1 x Hairpin.Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 inch Total должина : 6.3 cm / 2.5 inch Classification : Hairpin,Headwear Feature : - Полиран позлата површината,да не исчезнат и ' рѓа за долго време.- На Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уникатен шарм во вашиот живот.Се користи како подарок topper или порибување stuffers или како подарок себе. - Исклучително мали подароци кутија за пакување,ќе не нула.Материјал : Metal Package Количина : 1 x Hairpin Keywords : Метал,Констелација, Ретро,Култура, Коса Додатоци,Мотивација, Шноли, Шарм, Декорација, Жени, Gifts DIYthinker сака да ги донесе сите идеи во реалност.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, периферни уреди во автомобил или на прибор за облека.Можете лесно да најдете различни производи со посебен слики дизајн во DIYthinker.За разлика од готови производи, можете исто така да прилагодите на производи со врвен идеи во DIYthinker.Ако дојде до било какви интересни идеи, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате и да почне вашиот дизајн.Ние сме подготвени да ви донесе високиот квалитет на производите, prefect шопинг искуство и единствен начин на живот.

Спецификација

Избор на клиент