Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Houchu Домот Слатка Коса Додатоци Headwear Женски Корејски Смола Hairpin Вертикална Клип Банана Клипови Модни Додатоци(Сив)

Houchu Домот Слатка Коса Додатоци Headwear Женски Корејски Смола Hairpin Вертикална Клип Банана Клипови Модни Додатоци(Сив)

DEN 1804.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Предмет : Банана Клипови.Материјал : Смола.Големина : Околу 2.5 X11 CM.Стил : Мода.Применливи Сцена : На Повик.Пол : WOMENMaterial : Resin Style : Fashion Package вклучуваат : 1*Банана Clips Size : Околу 2.5 X11 CMItem : Банана Clips Applicable Сцена : Casual Tips : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете мала разлика.Над димензии се за повикување само.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Поради светлосни ефекти, светлината/контрастот на екранот и други фактори, може да постојат некои разлики помеѓу веб-сајт фотографии и вистински тон на боја.Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификација

Избор на клиент