Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Lantee 210 Компјутери Автомобилство Автомобили Клипови Асортиман - 10 Видови на Најлон Авто Тело Трим Браник на Врата завртување на Retainer Притисни Тип Иглички сврзувачки

Lantee 210 Компјутери Автомобилство Автомобили Клипови Асортиман - 10 Видови на Најлон Авто Тело Трим Браник на Врата завртување

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лесно да се инсталира и смена со клип смена алатки (tools не се вклучени).Боја : Бела.Заменете 10357004,10360625,15095067,15155113,15205950,15944000,8103570040 Одговара На Возраст, Saab.Се замени за Ford N805155-С.Матични Должина : 15 mm.Глава Дијаметар : 13.Одлично за на врата завртување, фендер & браник за различни автомобили. 30 Парчиња.Матични Должина : 14 mm.Одговара Дупка Големина : 9 mm.Одговара Дупка Големина : 9 mm.Матични Должина : 15 mm.Боја : Бела.Матични Должина : 24 mm.Боја : Бела. 30 Парчиња.Глава Дијаметар : 18 мм.Одговара Дупка Големина : 6. 20 Парчиња.Се замени за Џип 6507055-АА, 6507686-A.Пакетот вклучува : 210 Парчиња 10 Видови на Притисни Клипови.Материјали : Најлон.Се замени за Џип 6505539-AA. 20 Парчиња.Материјали : Најлон.Глава Дијаметар : 14. 20 Парчиња.Целосно Должина : 21 mm.Матични Должина : 15 mm.Глава Дијаметар : 13 мм.Материјали : Најлон.Материјали : Најлон.Repalce за ГМ 10153057.Одговара Дупка Големина : 8 мм. 20 Парчиња.Материјали : Најлон.Одлично за на врата завртување, фендер т пауза веднаш.Одговара Дупка Големина : 7 mm.Целосно Должина : 25 mm.Материјали : Најлон. 10 Парчиња.Матични Должина : 16.Одговара Дупка Големина : 8.Целосно Должина : 21 mm.Боја : Црна.Боја : Бела.Целосно Должина : 31 mm.Глава Дијаметар : 19. 10 типа на притисни иглички кои ќе биде доволно за вас да се избере и користи.Боја : Бела.Матични Должина : 15 mm.Глава Дијаметар : 14.Глава Дијаметар : 12.4 милиметри.Матични Должина : 28.Издржливи најлон сврзувачки елементи нема да се скрши веднаш.Целосно Должина : 35 мм.Се замени за Chrysler 6504014.Материјали : Најлон.Глава Дијаметар : 14 mm. 30 Парчиња. 20 Парчиња.Доаѓаат со јасна пластична кутија.Целосно Должина : 28.Се замени за BMW 51411973500.Материјали : Најлон.Глава Дијаметар : 14 mm.

Спецификација

Избор на клиент