Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
415pcs Автомобил Retainer Клипови Автоматски им Помогнам Pin Занитвам Клипови+56pcs Автомобил Жица Подигнат Рутирање Клип Асортиман Жици се Подигнат Жица Loom Рутирање Клипов?

415pcs Автомобил Retainer Клипови Автоматски им Помогнам Pin Занитвам Клипови+56pcs Автомобил Жица Подигнат Рутирање Клип

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

АВТОМОБИЛ КЛИПОВИ МЕШАНИ ОДГОВАРААТ на Нашата авто retainer клипови комплет вклучува содржи 23 различни големини автомобил клипови и 11 компјутери автомобил кабел врски за Хонда, Тојота ГМ Chrysler Mazda автомобил трим панели, вратата скратува, вратата панели, браници, фендер клипови, хаубата и поздравниот guard retainer замена.Ги задоволи сè што ви треба за да заштедите време и пари.ИЗДРЖЛИВИ НАЈЛОН МАТЕРИЈАЛ - автомобилот тело клипови колекции се направени од високо квалитетни материјали.Уште посилна,robuster и вибрации resistanter,не ќе се скрши или попуштат лесно. 23 ВИДОВИ НА НАЈЧЕСТИТЕ ГОЛЕМИНИ - Нашите автомобилската клип занитвам сврзувачки елементи се направени од најлон за прецизно замена.Не грижете се за изгубени или оштетени тело сврзувачки елементи.Погоден за повеќето од автомобил употреба.УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА ЗА најголемиот дел ОД АВТОМОБИЛ - Возилото Тело Клипови се одлични за Форд, Chrysler,Mazda,Toyota,ГМ,Хонда,итн.За автомобили, кои големината и обликот одговара на вашите барања.ЗАДОВОЛСТВО - ве Молиме проверете ја големината на prouducts слики,тип и форма за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.Ако uou имате било какви проблеми ,потребно е време да контактирате со нас,ние сме во рок од 24 часа услуга!.Големина : 415+56 Автомобил Клипови.

Спецификација

Избор на клиент