Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MIBHNJIAN Hairpin 1 Акрилик Сет на Косата Клипови за Жените Мода Hairgrips Геометриски Бисер Barrettes Шноли Headwear Девојка Коса Додатоци Накит (Боја : Style6)

MIBHNJIAN Hairpin 1 Акрилик Сет на Косата Клипови за Жените Мода Hairgrips Геометриски Бисер Barrettes Шноли Headwear Девојка

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

MIBHNJIAN Мода, елегантна и едноставна за да се задоволат различните потреби и одговара најмногу на коса стилови за жени и девојки.Не само embellishes вашата коса, но, исто така, се постигнува доброто и слатка темперамент, направи да се charmer и елегантен.Таа има на главата цврсто, без повреда на вашата коса и да носи убава коса стил.Површината на овие коса клипови е многу мазна,нежна и удобно додатоци кои се минимизира штетата да скалпот.Овие модни стилизирање на косата клипови може да се примени во различни прилики.

Спецификација

Избор на клиент