Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Класичен Додатоци Veranda Водоотпорен 50 Инчи Патио Клупата Маска

Класичен Додатоци Veranda Водоотпорен 50 Инчи Патио Клупата Маска

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .КЛАСИЧЕН ДОДАТОЦИ РАЗЛИКА : Veranda опфаќа оди на екстра миле со внатрешни работи врзани шевовите за сила, со висока густина крои за издржливост, поместена рачки за утеха, и за појавување на webbing за еден софистициран изглед.ТЕШКИ ПАТИО МЕБЕЛ ПОКРИТИЕ : Загарантирана да ги собере патио клупи 50"L x 28.5"D x 30"H. ОТВОРЕНО МЕБЕЛ ПОКРИЕ со ГАРАНЦИЈА : Три години ограничена гаранција.ВОДООТПОРНА И ОТПОРЕН на ВОДА : Gardelle Ткаенина Систем се одликува со елегантна ткаенина врвот со заштитен водоотпорен и отпорен на ламинат поддршка и заштитна темно поздравниот guard здолниште.ОБИЧАЈ се ВКЛОПУВААТ ПАТИО МЕБЕЛ опфаќа : погодно еластична полите кабелот со прилагодливи за да се префрлате и buckled ремени задржи покрие заштита на вашиот патио мебел на windiest дена.Големина на : Мал клиент омилен за својот модерен дизајн, издржливост и богата збирка на појавување на производи, Veranda линија карактеристики нашата тешка категорија Gardelle ткаени полиестер ткаенини и специјални вода-отвратителен и отпорни поддршка.

Спецификација

Избор на клиент