Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ConPus Водоотпорен Отворен Клупата Маска,Патио Седиште Маска, Дневна Длабоко Стол Маска, Патио Двојка Маска, Трајни и Мебел Стол Маска, Големи Седиште Патио Стол Маска

ConPus Водоотпорен Отворен Клупата Маска,Патио Седиште Маска, Дневна Длабоко Стол Маска, Патио Двојка Маска, Трајни и Мебел

DEN 636.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Оваа две седишта клупата покрие поседува совршена големина на Должина 53", ширина 26", висина 35",на drawstring полите со toggle резултати во тесна и обичај се вклопуваат вашата клупа,никогаш не се грижите за тоа што ќе се воодушеви од секоја висока wind Outdoor троседот покрие се направени од издржлив полиестер ткаенини кои можат да го поддржат времето отпорни, отпорни на вода и да кинете отпорни, анти-УВ, бледнеат отпорни, заштита на вашиот мебел од снег, мраз, прашина и сонцето.Имајте на ум дека нашиот производ содржи виткање стол покрива само.Отворено троседот покрие се направени од издржлив полиестер ткаенини кои можат да го поддржат времето отпорни, отпорни на вода и да кинете отпорни, анти-УВ, бледнеат отпорни, заштита на вашиот мебел од снег, мраз, прашина и сонцето.Оваа две седишта клупата покрие поседува совршена големина на Должина 53", ширина 26", висина 35",на drawstring полите со toggle резултати во тесна и обичај се вклопуваат вашата клупа,никогаш не се грижите за тоа што ќе се воодушеви од секоја висока правец.УВ отпорни дизајн обезбедува исклучителна трајност на сончева светлина, нечистотија, прав.Отворено троседот покрие се направени од издржлив полиестер ткаенини кои можат да го поддржат времето отпорни, отпорни на вода и да кинете отпорни, анти-УВ, бледнеат отпорни, заштита на вашиот мебел од снег, мраз, прашина и сонцето.

Спецификација

Избор на клиент