Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Чикаго Знаме - Виски Карпи Стакло - Забава Уникатен Стакло Подарок за Chitown Љубители - Симпатична Чикаго Тематските Оркестарот - 10.25 Оз

Чикаго Знаме - Виски Карпи Стакло - Забава Уникатен Стакло Подарок за Chitown Љубители - Симпатична Чикаго Тематските Оркестарот

DEN 478.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ова е квалитет, рака разнесени, машина за миење садови-безбедно стакло кој е совршен за употреба како вашата дневна виски чаша.Секоја буква е изработен од страна на квалификувани занаетчии во нашата мала продавница во Северниот дел на Колорадо.Машина за миење садови безбедно!Одлично за секојдневна употреба.Без разлика дали сте кои сакаат голема среќен роденден за вашиот омилен виски љубовник како вашиот најдобар пријател, мајка, или шеф, оваа единствена стакло ќе го напуштите вашиот примачот се смее на сеќавањата креирани со оваа забавна подарок за години.Кул карпи подарок за Chicagoans или некој да се пресели во Чикаго!.Гравирани дизајн (не печатени) - текстот е изработен од страна на рака, во Колорадо и никогаш нема да носат надвор Поединечно подарок заградени очила дизајниран за да се обезбеди безбедно испорака машина за миење Садови безбедно!Одлично за секојдневна употреба совршен Чикаго тематските подарок за Чи Град коктел љубовници!Око фаќање изреки прецизно гравирани (не печатени) во стаклото, така што тоа никогаш не носи надвор.Сите Bevvee очила се поединечно кухо и заштитени за безбедно испорака, без разлика на тоа колку тие се исфрлат околу време на превозот.Ова стакло го прави одличен роденденски подарок под 20 долари за луѓе кои имаат сè!Ова не е евтина новина замолчени подарок.На внимателно гравирани текст никогаш нема да носат надвор со тешки за перење.

Спецификација

Избор на клиент