Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Home Sweet Home Сликарство Хип Колба За Алкохол Колба 8 Мл Нерѓосувачки Челик Leakproof Виски Колба За Мажи Жени Џеб Алкохол Пиење Колба

Home Sweet Home Сликарство Хип Колба За Алкохол Колба 8 Мл Нерѓосувачки Челик Leakproof Виски Колба За Мажи Жени Џеб Алкохол

DEN 599.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Home Sweet Home Сликарство Алкохол Колби - Жена И Мажите Колба Е Направен Од Високо-Квалитет На 304 Нерѓосувачки Челик, Надворешни Високо-Одделение Стп Кожа, Уникатен И Трајни Ласерски Заварени Шарки, Силни И Издржливи Структура, Отпорни На Корозија И ' Рѓа-Доказ Хип Колби.Рефил Само Кога Сте За Да Го Користите Колба.Топло Совети За Првата Употреба И Конзервација Инструкции : 1. Секогаш Бришење На Колба По Употребата И Исплакнете Темелно Пред Refilling.Капа Печати Цврсто Да Бидете Сигурни Дека Нема Водка, Виски, Бурбон Или Други Омилен Пијалок Ќе Излегуваат Во Јавноста Излезе И Да Се Потроши.Нашите Колба Е Голема И Смешни Подарок За Било Маж Или Жена. Исплакнете Ја Внатрешноста Со Чиста, Сапуница Вода Пред Пополнување На Колба За Прв Пат.Надворешноста Е Направена Од Високо-Одделение Стп Leather Pocket Хип Flask The Домот И Тенок Хип Колба Е Лесен Лесно Да Се Скрие Џеб Колба.Одлично За Свадби, Патуваат, Неизразен Во Спортски Настани, Риболов, Лов, Ски Патувања, Фестивали, Голф Патувања, Бич Странките, Кампување, Планинарење Или Било Кој Друг Надворешен Активност Ќе Може Да Уживаат.Г-дин И Г-ѓа Џеб Пиење Колби - Исклучителна Нерѓосувачки Челик Колби се Вклопуваат Како Добар Човек на cara Како и Во Кеса На Елегантна Жена!Ако Не Сте Задоволни Со Хип Колба, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Веднаш!Ние Обезбедуваме 30 Дена Безусловна Враќање На Услугата. 100% Leakproof Колба - Секој Виски Колба Со Дебели Нерѓосувачки Челик Капак, Воздух Под Притисок, Ласерски Заварени И Квалитет Во Контролирани Рамки.

Спецификација

Избор на клиент