Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сојата Свеќа Одлуки за Полнење за Возрасни - Природни Соја Восок Миризлива Свеќа Одлуки, Заврши Стартер DIY Снабдувањето со Големи Фрлаат Тенџере, Сребро Tins, Фитили, ?

Сојата Свеќа Одлуки за Полнење за Возрасни - Природни Соја Восок Миризлива Свеќа Одлуки, Заврши Стартер DIY Снабдувањето

DEN 863.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Заврши DIY Соја Свеќа Комплет – Пакет вклучува 2 Килограми Соја Восок, Свеќа Tins, Памук, Фитили, Топење Стомна и други сè што треба да направите свој свеќи.Лесно да се Направи – Овој DIY свеќа за полнење е совршен за почетници, бидејќи тоа доаѓа со детални инструкции за тоа како да се направи свеќа.Со чекор-по-чекор водич, ова ново искуство ќе биде успешен.Идеален Подарок Сет – идеален подарок избор за возрасни, тоа е повеќе од само еден подарок, се добива нив романтична хоби, на децата, не само што тие можат да уживаат во родител-дете време заедно, но, исто така тие можат да се посветам на рацете на вештини и да се направи едни од други поблиску.Природни Соја Восок – Секој соја свеќа одлуки комплет доаѓа со природни соја waxs, кои не само што ја почитуваме околината, но исто така tantalize сетилата и да се направи вашиот дом мириса прекрасно и добредојде!.ПАРТИЈА УСЛУГИ – На DIY алатки и прибор ние се обезбеди лесен за употреба, забавно да се направи со еден пријател, член на семејството или љубовник.

Спецификација

Избор на клиент