Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
jsmhh Компатибилен со Peugeot 308 Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен Нула Доказ Трајни Автомобил Покритие Дише Памук Наредени Те?

jsmhh Компатибилен со Peugeot 308 Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен Нула Доказ

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

8 KGcolour Црна , Сина боја , Маскирна , Gray Protect вашиот автомобил од сонцето, прашина, песок, птици паѓа и УВ штета.Карактеристики : водоотпорен и дише / сончање изолација / UV / antifreeze / облачно / ветрот / прашина / нула / snowproof четири сезони универзална отворено автомобил cover Applicable сезона : Четири сезони universal Features : 1. Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!Се надевам да ви обезбедиме подобра услуга.Име на производ : компатибилен со Peugeot 308 отворено автомобил cover Material : Оксфорд ткаенина плус сомот + пламен retardant spun Weight 2.Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на вашата е-пошта во рок од 24 hoursprompt : 1.Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Задржи внатре и надвор од автомобилот чиста и уредна, исто така, може да се забави брзината на боја fading Beautifully дизајниран, лесно да се чисти и да се соберат.Таа е отпорна на влечење и кинење На облеката ткаенина е мазна и мека, еколошки и невкусна.Предмет : Погоден за компатибилен со Peugeot 308 посебен автомобил отворено автомобил покритие сончање rainproof изолација дише. Брза инсталација. Одразуваат ултравиолетова светлина. Невидливи анти-кражба. *Безбедност - Еластична делови и под-појас направи тоа лесно да се инсталира и да се обезбеди.

Спецификација

Избор на клиент