Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
RCO810 3 Во 1 Тешко Започнете со Полнење За Фрижидер Компатибилен Со Supco Тешко Започнете со Реле И да Почне Capacitor-1/12 1/5HP, 120V-го Заменува TJ90RCO810, AP4503019, ERP810, HS8, HS810, RC0810 & RC100

RCO810 3 Во 1 Тешко Започнете со Полнење За Фрижидер Компатибилен Со Supco Тешко Започнете со Реле И да Почне Capacitor-1/12

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

✅[ ДЕЛ БРОЈ RCO810 ] : 3-во-1 реле комбо комплет е високо-квалитетни точно еднакво на дел броеви RCO810, TJ90 RCO810, AP4503019, ERP810, HS8, HS810, и RC100.Производот не е спонзорирана или поддржан од,или се поврзани со брендови тоа одговара,вклучувајќи ги и Supco. ✅[ ЦЕЛОСЕН КОМПЛЕТ ] : комплет вклучува реле, capacitor, и пред-жичен преоптоварување уред.Тоа го заменува сите три електрични компоненти на capillary ладење системи.Дела на домашни и комерцијални ладилници. ✅[ ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ ДИЗАЈН ] : на Оваа високо-квалитетни точно замена дел ги исполнува или го надминува сите оригиналниот производител спецификации за компатибилност и перформанси.Спецификации - Напон : 115, коњски сили : 1/12 да 1/5. ✅[ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА ] : Можете да го инсталирате комплет за само неколку минути.Не се потребни алатки.Тоа ќе ја зголеми start-up за да се спречи низок напон почнувајќи проблеми.Не-оригинални резервни делови. ✅[ ЗА CAPILLARY ЛАДЕЊЕ СИСТЕМИ ] : Употреба на 3-во-1 реле комбо комплет со capillary ладење системи.Компатибилен компресор големини се движат од 1/12 да 1/5 HP.Ако имате поголем коњски сили компресор или понова систем со кандидира capacitor, на овој дел не е компатибилен.

Спецификација

Избор на клиент