Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
BOKA Продавница - 8.7 Јарди (8m) Свилен Везови Конец 6 Насоки 6 Светли Бои Крстот Бод Занает Везана Smoothy Тема Поли Филамент Предиво

BOKA Продавница - 8.7 Јарди (8m) Свилен Везови Конец 6 Насоки 6 Светли Бои Крстот Бод Занает Везана Smoothy Тема Поли Филамент

DEN 1528.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, не-исчезнува, цврста, мазна чувствуваат, не статички електрицитет.Има толку висок квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна занает.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата сестра, тетка, мајка, баба и пријатели.Тие ќе уживаат вез со нив, Тоа ќе биде одлично искуство.ШИРОКО се КОРИСТИ : Поради својата дебелина и издржливост, на насоки не кавгата, што го прави полесно да се работи.Премиум Везови Конец е совршен подарок за семејство и пријатели, деца на повеќето прилика.Совршен за пријателство нараквици, String Уметност, DIY Проекти, Занаети Подароци, го користи е бескрајна надвор од вашата имагинација!.СОВРШЕН ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ : вез темата е за двете везови љубовник и група занает.DIY handcrafts за деца.Вез конец може да се употребува за Вез, Крстот Бод, Пријателство Нараквици, Кесички, Tassels, Перници, Роденден Картички, Играчки, Украси, Ракавици, Шалови и така натаму.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние обезбеди 24/7 услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши надвор.Свилен Везови Конец Екстра Мека и мазна, бара на тендер раце да се справи : )Овој блескави разноврсна нишка може да се користи за различни техники, од крст-бод за да needlepoint на сите видови на embroidery Made на 100 проценти polyster материјал, многу посилни од памук floss Threads се мие и сува cleanable и отпорни на tarnish Available во 6 colors Super Мека и Smoth,Мерки 8.7-двор во должина, 6 насоки везови забен Конец, 6pcs по пакет Бои Детали : 1. Темно Розова 2. Fluo Портокал Жолт 3. Лаванда 4. Портокал Пламнал 5. Fluo Зелена 6. Паун Сина 7. Избрани 6 Бои Пакување : 6 Pcs/Торба ***************ви Благодариме за посетата! ***************.

Спецификација

Избор на клиент