Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Активирањето Прст Strengthener, 4 Тензија Рака Зафат Exerciser Преносни Ергономски за физикална Терапија за Инструмент за Обука(жолт)

Активирањето Прст Strengthener, 4 Тензија Рака Зафат Exerciser Преносни Ергономски за физикална Терапија за Инструмент

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Прст exerciser е наменета за различни музички инструменти, како што се ukulele, гитара, бас, пијано, saxophone, виолина, жичени инструменти и други музички инструменти што бараат соработка на прсти да се игра.Се обезбеди целосна сила за обука решенија за прстите, рацете, зглобовите и лактите.Секое копче е флексибилен и да не се олабави, на сила е 5 килограми.Можат ефикасно да го искористите вашето прст сила, издржливост, флексибилност и координација.Исто така, може да се користи за прст сила вежби во секојдневниот живот, безбеден и удобен.Исклучително пренослив дизајн, може да се стави во вашиот куфер, џеб, паричник, чанта, и сл., извади за пракса во секое време, насекаде.Користење на силиконски материјал, поседуваат мека дизајн, удобно притискање, ќе не боли вашите прсти.Трајни производи за подолго време за да ги користите.Функција : 1. Прст exerciser е наменета за различни музички инструменти, како што се ukulele, гитара, бас, пијано, saxophone, виолина, жичени инструменти и други музички инструменти што бараат соработка на прсти да play2. Можат ефикасно да го искористите вашето прст сила, издржливост, флексибилност и координација.Исто така, може да се користи за прст сила вежби во секојдневниот живот, безбедно и convenient3. Се обезбеди целосна сила за обука решенија за прстите, рацете, зглобовите и лактите.Секое копче е флексибилен и да не се олабави, на сила е 5 pounds4. Користење на силиконски материјал, поседуваат мека дизајн, удобно притискање, ќе не боли вашите прсти.Трајни производи за подолго време use5. Исклучително пренослив дизајн, може да се стави во вашиот куфер, џеб, паричник, чанта, и сл., извади за пракса во секое време, anywhere Specification : Предмет Тип : Прст Strengthener Material : ABS + силикони Пакет Листа : 1 x Прст Strengthener.

Спецификација

Item Type:
Finger Strengthener
Material:
ABS + silicone
Package List:
1 x Finger Strengthener :

Избор на клиент