Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
KFidFran 30мм Монтажа Дупка Еден Играта Притисни Копче за Префрлање за Аркадни и Видео Игри Розова 10pcs(30мм Montageloch Еден Играта Притисни Копче за Префрлање für Аркадни-Videospie

KFidFran 30мм Монтажа Дупка Еден Играта Притисни Копче за Префрлање за Аркадни и Видео Игри Розова 10pcs(30мм Montageloch

DEN 530.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

1. Лесно се инсталира, Погоден за Аркадни и Видео Игри Копчето,се држат во installtion. 2. Работата Тип : Еден; Контакт Тип : НЕМА;. 3. Светлината Напон : Нема светлина вклучуваат, Вкупната Големина : 33x26mm (Max D x H). 4. Секој пакет вклучува : Пинк 10pcs Копчиња(4. Jedes Paket enthält : Пинк 10pcs Копчиња. 5. Микро прекинувач сигурност тестирани за да 10,000,000 циклуси!(5. Zuverlässigkeit дер Mikroschalter auf линии 10.000.000 Zyklen getestet!.KFid Fran 30мм Монтажа Дупка Еден Играта Притисни Копче за Префрлање за Аркадни и Видео Игри Розова 10pcs Description : 1. Лесно се инсталира, Погоден за дрво и метал console2 .Микро прекинувач сигурност тестирани за да 10,000,000 циклуси!3.100% сосема нов и висок квалитет, добра замена за вашите стари или скршени оние.Спецификации : Име на Производ : Игра Притисни Button Operation Тип : Momentary Light Напон : Нема светлина include Contact Тип : 1 NOMaterial : Пластични Kontakttyp : NEIN;3. Lichtspannung : Kein Licht enthalten, Gesamtgröße : 33x26mm Max D x H)4. Jedes Paket enthält : Пинк 10pcs Buttons5. Zuverlässigkeit дер Mikroschalter auf линии 10.000.000 Zyklen getestet!.

Спецификација

Избор на клиент