Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Vivi Аудио Палецот Стап Костец Капа Покрие Џојстик Thumbsticks Капи За PS4 XBOX ЕДЕН XBOX 360 PS3, PS2 Бела Черепот

Vivi Аудио Палецот Стап Костец Капа Покрие Џојстик Thumbsticks Капи За PS4 XBOX ЕДЕН XBOX 360 PS3, PS2 Бела Черепот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Направен од силикон, 2 парчиња во еден сет, добра цврстина.Черепот шаблон, додадете удобност да се игра и да прсти од лизгање.Компатибилен со PS2/PS3/PS4/Xbox Еден/Xbox 360 контролори.Пакетот вклучува : 2 x Џојстик капи за PS4/PS3 Контролер.Боја : Бела.Контролор Палецот Зафат за Xbox Еден PS4 Xbox 360 и PS3 Обезбедува подобрен аналоген стап чувствуваат, додека, исто така, заштита од абење.Не се лизга површина е одличен за обезбедување на подобар зафат за да се подобри игри перформанси Палецот Костец погоден За Sony Play Station 3 за PS3 за PS4 за Xbox 360 за Xbox Еден Заштитете го вашиот PS4/PS3/PS2 контролер џојстик против прашина и нечистотија се Направи вашиот џојстик изгледаат како нови повторно Лесно да се замени во секунди.

Спецификација

Избор на клиент