Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Owlike Стол Безбедност Крпа Темперамент за Бебе Перат Седиштето на Рака со Прилагодливи Рака и Појас на Универзал за Столови

Owlike Стол Безбедност Крпа Темперамент за Бебе Перат Седиштето на Рака со Прилагодливи Рака и Појас на Универзал за Столови

DEN 2332.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

На прилагодливи рака и рамо појас овозможи прилагодување на тока до удобна положба за бебето.Целосно само содржани во компактен патна торбичка, лесно да се носат насекаде.Универзална големина, одговараат за повеќето видови на столици, удобен и лесен за употреба.Премиум ткаенина, силни, отпорни на абење, издржлив и не е лесно да се солза.Излегува секој стандард стол во пријатна и безбедна бебе седиште.

Спецификација

Избор на клиент