Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Се КАНДИДИРА 4 Парчиња Ретро Селски Крајбрежни Океанот Тема Леано Железо Копчиња Кабинет Фиока Шкафот Една Дупка се Справува Повлекува (Празен Круг)

Се КАНДИДИРА 4 Парчиња Ретро Селски Крајбрежни Океанот Тема Леано Железо Копчиња Кабинет Фиока Шкафот Една Дупка се Справува

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

★ Материјал → Висок квалитет леано железо. ★ Големина → Кит : 4 cm*6.5 см/1.57"*2.56".Морето Желка : 5.7 cm*4.6 cm/2.24"*1.81".Seahorse : 8.2 cm*4.5 cm/3.23"*1.77".Тркала Диск : 5.5 cm*6.5 см/2.17"*2.56".Круг Цвет : 4.7 cm*4.7 cm/1.85"*1.85".Празен Круг : 5 cm*5 cm/1.97"*1.97". ★ Рустикален Стил → Гроздобер селски крајбрежни океан плажа тематските pull копчиња, се вклопуваат во Европски, Американски, рурален, модерна, Кинески стил дома декорација. ★ Широк Апликации → Овие knobes може да се широко се применува за да се кабинет, плакар, шкаф, ковчегот, bookcase, фиока, гардеробер, бања vanities, мебел реставрација, итн. ★ Идеален Дома Декор → идеален за употреба во места, кабини, поднесува, плажа куќи, крајбрежните инспириран домови, кафе куќа, одмор домови, домашна кујна, итн.Објектот Облик : Шупливи Круг.

Спецификација

Избор на клиент