Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Качулка за Нега на Коса Чешел Течни Раст Нега Третман Вибрациона Масажа Анти Косата, Скалпот Massager Јакна (Боја : Како што е прикажано, Големина : Една големина)

Качулка за Нега на Коса Чешел Течни Раст Нега Третман Вибрациона Масажа Анти Косата, Скалпот Massager Јакна (Боја : Како

DEN 8992.32
 

Достапно за нарачка
Залиха

Главниот мотор не е водоотпорен. Нисконапонски Индикатор : Низок Напон помалку од 3.Косата со чешел лосион, клима уред, итн.се користи за да стигнат до коренот на влакното директно да се постигне ефектот на нега на коса и спречување на губење на косата.Промовира циркулацијата на крвта и ослободување на нервна напнатост.Не се мијат. Ве молиме полнење на производ со 5 V за полнење или напојување.се користи за да стигнат до коренот на влакното директно да се постигне ефектот на нега на коса и спречување на губење на косата. исклучување по индикаторот трепка.На монтажни независни течност во резервоарот е составен од мешани материјали, да се загрози-издржливи и отпорни на корозија.Количина : 1 pcswhich го прави одличен Божиќ или роденденски подарок за вашата мајка, сопруга, ќерка, пријателка, сите ви се љубовта.може да се додаде на нега на коса анти-губење на косата течни кутија. По употребата, чистење на течност во резервоарот на време да спречи течноста од solidifying и резултира со јасна празнење.може да се додаде на нега на коса анти-губење на косата течни кутија. Етерични масла и алкохол треба да се избегнува од контактот со главниот мотор.Косата со чешел лосион, клима уред, итн.7 VVibration Фреквенција : 5500 RPMWater капацитет на резервоар : 12 MLCharging Време : 1h Use време : 3h Please забелешка : 1.

Спецификација

Избор на клиент