Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Средување На Косата Ножици Професионална Алатка За Професионална Коса Clippers Cordless Фризура Безжична Електрични Мултифункционален Бричење Брада Моделирање Агол Аго?

Средување На Косата Ножици Професионална Алатка За Професионална Коса Clippers Cordless Фризура Безжична Електрични Мултифункционален

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тешки-должност опрема за соодветна моќен намали, со стабилна и сигурна контрола.Р облик заоблени работ дизајн спречува случајно повреда на кожата.Cordless Коса Clippers,Прецизност мотор, ниски вибрации и ултра тивок дизајн, ослободен од работа бучава со само околу 50 db, да им помогне на децата и бебињата чувствуваат комотно, не се плаши фризура било повеќе. [Хуманизирано дизајн] сечилото може да обезбеди совршена за бричење ефект за мажи, за деца и бебиња без да предизвикаат иритација.На умерена големина и мазни линии даваат пријатно чувство и се во согласност со принципот на лесно зафат.Моќен нечујно функционирање и удобен зафат може да се подобри удобноста и контрола.Изведување на безжични работа и да се движат слободно во текот на употреба; ако електрични clipper се напојува од надвор, само вметнување на електрична clipper и употреба на тоа кога сте поврзани.Тип : Коса Clipper Моќ на Владата : на Полнење / Моќ Боја : Злато Време на Полнење : 2 часа Материјал : ABS.

Спецификација

Избор на клиент