Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ASDFGH Професионални Електрични Коса Тример Коса Clipper Мажите Брада Тример Титаниум Керамички Нож за Берберот Коса Clippers за Мажи (Боја : Портокал)

ASDFGH Професионални Електрични Коса Тример Коса Clipper Мажите Брада Тример Титаниум Керамички Нож за Берберот Коса Clippers

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

1. Лесен и удобен големина, може да се обезбеди максимална удобност и контрола. 2. Едно-копче прекинувач, лесен и брз. 3. Жица и cordless со двојна употреба, 100-240 V двојна напон, лесно да се носат, може да се користи во туристички. 4. Вграден-во 1500m Ah литиум јонска батерија, брзо полнење, по 2,5 часа за целосно полнење, може да се користи континуирано се за 6 часа. 5. Electroplating жица цртање метал ефект + алуминиумска плоча отпорност на оксидација. 1. Лесен и удобен големина, може да се обезбеди максимална удобност и контрола.2. Едно-копче прекинувач, лесен и брз.3. Жица и cordless со двојна употреба, 100-240 V двојна напон, лесно да се носат, може да се користи во туристички.4. Вграден-во 1500m Ah литиум јонска батерија, брзо полнење, по 2,5 часа за целосно полнење, може да се користи континуирано се за 6 часа.5. Electroplating жица цртање метал ефект + алуминиумска плоча отпорност на оксидација.Адаптер влезен напон : 110-240 V~50/60 Hz Power : 5 WOutput : DC 5 V 1 ALimit чешел : 1-3-6mm Battery : Литиум-јонска / 1500m Ah Charging време : 2.5 hours Use време : 6 hours Cleaning метод : не се мијат со акварел : Aluminum Package Содржина : 1 x батерија коса clipper1 x adapter1 x USB полнење cable3 x позиционирање чешел (1-2-3мм)1 x резба blade1 x чистење brush1 x корисникот manual1 box If не сте задоволни со овој производ, можете да одат до продавница за да го проверите други слични производи; ако имате било какви прашања за овој производ, можете да пратите e-mail на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ви благодариме!Прилагодливи коси лост, го прави лесно да избледи и се вклопуваат.

Спецификација

Избор на клиент