Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
9 Парче Празник Куче Кошула Денот на Вљубените Куче Кошула Кученце Куче Симпатична Облека Дише Милениче Облека за домашни Миленичиња Божиќ, Денот на Вљубените Вели

9 Парче Празник Куче Кошула Денот на Вљубените Куче Кошула Кученце Куче Симпатична Облека Дише Милениче Облека за домашни

DEN 479.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Големина информации : секој празник милениче вест кошула големина XL е за 18.Направи вашето куче издвоите : Ова кутре облека може да се применува за домашни миленици да се носат во различни прилики, како што се посети, излети, фестивали, празници, туризам, роденден партии, пет тема партии, свадби, туризам, шопинг, или само дневна прошетка и за спиење, па како да се направи вашиот симпатична миленичиња.Вашето домашно милениче може да се носат миленичиња облека во Божиќ ноќ на Вештерките, birthday (роденден), тема партија или на друг празник прилики, така што вашето куче може да стане фокусот на партијата.Разни тема дизајн : овие куче облека вклучуваат 9 различни тема модели, како ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ, денот на Вљубените, Велигден, birthday (роденден), Ирски ден, денот на независноста и секојдневно носат; Различни бои и стилови се погодни за различни фестивали и секојдневна употреба, што вашето домашно милениче стојат во секој фестивал.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.1 инчи во градите, грбот е за 14.Карактеристики : Материјал : удобно ткаенини Боја : како на сликата покажува Големина : како на сликата покажува Пакет вклучува : 9 x симпатична Кутре маици Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.2 инчи, и на вратот е за 9.Широк спектар на апликации : Дише миленичиња облека се погодни за повеќето домашни миленици.Можете да изберете соодветна милениче вест според големината инструкции.Идеален подарок избор : ако вашиот пријател е куче или мачка, можете да им даде на овие удобно миленичиња куче облека на вашите пријатели како роденденски подароци, Божиќ подароци, ноќта на Вештерките подароци или Нова Година подароци и споделување на овие убави облека со вашите пријатели.

Спецификација

Избор на клиент