Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
BBEART Миленичиња Облека, Куче Дуксери Кошула Сакам Татко Ми Кученце Sweatshirt за Мала Куче, Мачка

BBEART Миленичиња Облека, Куче Дуксери Кошула Сакам Татко Ми Кученце Sweatshirt за Мала Куче, Мачка

DEN 287.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Големина : SНазад Должина 24cm Градите 36cm Вратот 24cm.Материјал : Руно.Извезена Сакам Мојот Татко пораки.Вашето домашно милениче бебе ќе се завиткани во пријатна удобност со облека.Куче Дуксери Sweatshirt Удобен одговара, лесно да се стави на.Одлично за секојдневното одење, активности на отворено, пешачење.Ги користите за било какви настани за да се направи одлични фотографии.Најдобри Денот на Таткото подарок за куче и маче.Име : Јас Сакам Мојот Татко Sweatshirt Материјал : Руно.Боја : Розова боја Црна, Сина, Виолетова Зелена Големина : XSНазад Должина 19cm Градите 30cm Вратот 20cm SНазад Должина 24cm Градите 36cm Вратот 24cm МНазад Должина 29cm Градите 42cm Вратот 28cm LНазад Должина 34cm Градите 48cm Вратот 32cm XLНазад Должина 39cm Градите 54cm Вратот 36cm Пакување содржи : 1*Куче дуксери sweatshirt.

Спецификација

Избор на клиент