Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
50pcs SK8 На Lnfinity Налепници Водоотпорен Налепници за Багаж Скејтборд Шише за Вода Налепници Decal Велосипед Браник Аикидо ги Красат (Аниме)

50pcs SK8 На Lnfinity Налепници Водоотпорен Налепници за Багаж Скејтборд Шише за Вода Налепници Decal Велосипед Браник

DEN 119.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Постојат различни Налепници во секој пакет.околу 2,5 - 4.0 inches налепници со винил материјал изграден за издржливост.Сите Налепници се 100% Сосема Нов и направени со висок квалитет ПВЦ со Заштита од Сонце и Водоотпорен Функција!Нашите Хидроелектрани колба налепници се лесно да се држиме постојано или излупете го без никакви остатоци.Погоден за вашето шише за вода, хидро колба, chromebook, лаптоп, лаптоп, компјутер,i Phone, скејтборд, автомобили, тинејџерите, hydroflasks, компјутер, телефон случај.Можете да ги красат вашата канцеларија на животната средина, го направите вашиот здодевна работа и живот повеќе шарени, и да ја направат полесно да се идентификува свој предмети.Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со производот, само ги споделите со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме.Нашите винил налепници, Со висок квалитет и функција на водоотпорен и сонце-заштита, Можете да се чувствуваат слободни да ја објавите било каде ви се допаѓа, како што е лаптоп, Гитара, Велосипед и Сл.Карактеристики : водоотпорен, сончање, нема остатоци Материјал : Винил Големина : 2-3.2 инчен Како да се користи? 1.Мислам дека за тоа од каде што сакате да го залепите 2.Ја исчистите површината на објектот 3.Откине дното хартија 4.Цврсто се држи на налепница на површината на објектот, оставајќи нема празнините 5.Ако не е правилно вметнат,Можете да ја раскинам и ставете го повторно 6.Топол воздух може да се направи налепница повеќе солидна Можат да бидат ставени во suitcases, автомобили, мотоцикли, велосипеди, skateboards, молив кутии, мобилни телефони, компјутери и слично ,а потоа ставете го и користете ја вашата имагинација да се создаде вашата работа.

Спецификација

Избор на клиент