Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
50 Компјутери Черепот Налепници| Dia de Los Muertos Мексиканската Денот на Мртвите Decals| ноќ на Вештерките Шеќер Черепот Водоотпорен Винил Налепници за Шишиња со Вода Велоси

50 Компјутери Черепот Налепници| Dia de Los Muertos Мексиканската Денот на Мртвите Decals| ноќ на Вештерките Шеќер Черепот

DEN 143.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Стан од тоа, оваа налепница користи не-означување лепак, има одлична повтори tackiness, не остава остатоци по пилинг, и може да се користи (отстранлив). 【Висок Квалитет на Материјалите】 Сите наши Налепници се направени на супериорен винил ПВЦ. 【100% Задоволство Услуга】 Ние веруваме дека овие налепници ќе се направи сте задоволни, но ако било кој проблем се случува или што треба било каква помош, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.Пакет Тежина : 1.47 инчен /7.Пакет Големина : 2.Карактеристики : 1, Јасна слика и исклучителна печатење; 2, Лесно да се отстрани и да не остава остатоци; 3, лесно Може да кора од надвор и се држи на друго место; 4, заштита од Сонце и Водоотпорен!Боја тешко згаснува надвор; Чекори за да ја користите? 1, Потврди објектот да биде sticked на; 2, ја Исчистите површината на објектот; 3, Се налепници и откине дното хартија; 4, Цврсто се држи на налепница на површината на објектот, оставајќи ги без недостатоци; 5, Ако не е правилно вметнат, можете да ја раскинам и ставете го повторно; 6, Користете топол воздух за да се направи налепница повеќе солидна ако може да се добие. 【Лесен За Употреба】 Добиете вашата налепници, исчистите површината на објектот, откине дното хартија на налепници, и цврсто се држи на налепница на површината на објектот, оставајќи нема празнини.36 инчен / 3 до 6 см секој. 50 различни модели за да ги задоволи вашето украсување да сакаат.Ве молиме Имајте во предвид : Овие налепници не се применливи за тешки и нерамни површини.Сите Налепници се 100% Сосема Нов и направени со висок квалитет винил ПВЦ. 【Пакетот Вклучува】 Доаѓа со 50 компјутери Черепот Налепници, секој мерки околу 3 см 6 cm/1.Налепница Количина : 50 Компјутери.

Спецификација

Избор на клиент