Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Kimoli 2 Парчиња Женска и Девојки Смешно Платно Шминка Пространа Торба Козметички Торба Торбичка Чанта Чанта со Патент

Kimoli 2 Парчиња Женска и Девојки Смешно Платно Шминка Пространа Торба Козметички Торба Торбичка Чанта Чанта со Патент

DEN 167.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Производ големина : 8.3"L * 5.1"H, големина погодни за шминка и канцелариски материјал.Производ Додатоци : Поставата и патент.Отворање дизајн : лесно за чување мали предмети, шминка четка, итн., да се направи вашата дневна шминка, крем, кармин, парфем и други убавина работи организирано и заштитени.Внатрешна патент џеб која овозможува складирање на вашите пари, кредитни картички, накит или други лични предмети.Производ апликација : Оваа симпатична и забава графички малку торба може да се користи како шминка торба, патување случај, молив случај,чанта, торбичка, организаторот.Ова е совршен подарок за да ги споделите со вашите пријатели и семејство.Пакетот Вклучува : 2*Платно Шминка Торбичка.Мека Синтетички материјал, Високо-одделение Патент, Одлична Цвест, Не Протриване на Крои, ние изберете секој парче материјал внимателно, и да го направи беспрекорна во својата изведба.Внатрешни Работи Оддел.Доволно простор за место дневни потреби, направи сè добро организирани.Одличен анти-кражба перформанси, многу пространа но не и тежок во дизајнот, секојдневен, но елегантни.Постои мала мирис од нова торба нормално, itll се дисперзирани низ воздухот.Таму може да биде мала набори во транзит,но не грижете се ,тоа се враќа во нормала по користите за некое време,и не влијае на изгледот и употреба.

Спецификација

Избор на клиент