Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Поли Торба Човек Kraft Хартија во Ролна, 60#, 60 x 600', Kraft, 1/Ролна

Поли Торба Човек Kraft Хартија во Ролна, 60, 60 x 600', Kraft, 1/Ролна

DEN 1384.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Одличен за завиткување кутии, делови или за раслојување.Изработени од 100% рециклиран материјал.Био-degradable.Околу 600 метри по ролна. 60" - 60 lb.Kraft Ролни Хартија.Одличен за завиткување кутии, делови или за раслојување.Изработени од 100% рециклиран материјал.Био-degradable.Околу 600 метри по ролна.

Спецификација

Избор на клиент