Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Хрчак Зима Топол Кревет, Мали Миленичиња Виси Hammock Мека Остане Миленици Топло Лесно да се Инсталира за Папагали за Hedgehogs за Gerbils за Гвинеја Свињи за Хрчаци(17 * 15, Цртан

Хрчак Зима Топол Кревет, Мали Миленичиња Виси Hammock Мека Остане Миленици Топло Лесно да се Инсталира за Папагали за Hedgehogs

DEN 486.96
 

Достапно за нарачка
Залиха

Со фиксни додатоци, може да се инсталира во кафез или кое било место каде што може да бидат обесени, а можат да бидат сместени на дното на кафезот како спие мат.Направени на памучна крпа и сунѓерот материјал, меки и удобни, може да остане силна топлина за домашни миленици.Многу погодна за мали птици, како што се хрчаци, Сирискиот хрчаци, gerbils, гвинеја свињи, hedgehogs, црвените верверички, папагали, итн.За мали миленичиња да се игра и на останатите, тоа не е штетен за нивното здравје.На дебел памук hammock може да се обезбеди дека малку миленици остане топло.Појавата усвојува цртан филм дизајн, разубавувањето на цртан филм моделот овозможува на севкупниот дизајн изгледам,.Функција : 1. Појавата усвојува цртан филм дизајн, разубавувањето на цртан филм моделот овозможува на севкупниот дизајн изгледам,2. Направени на памучна крпа и сунѓерот материјал, меки и удобни, може да остане силна топлина за домашни миленици.3. За мали миленичиња да се игра и на останатите, тоа не е штетен за нивното здравје.На дебел памук hammock може да се обезбеди дека малку миленици остане топло.4. Со фиксни додатоци, може да се инсталира во кафез или кое било место каде што може да бидат обесени, а можат да бидат сместени на дното на кафезот како спие мат.5. Многу погодна за мали птици, како што се хрчаци, Сирискиот хрчаци, gerbils, гвинеја свињи, hedgehogs, црвените верверички, папагали, итн.Спецификација : Предмет Тип : Мал Милениче Виси Hammock Material : Памук + Сунѓерот Пакет Листа : 1 x Памук Hammock Note : ве Молиме овозможи 0‑1cm/ 0-0.4 во грешка поради прирачник за мерење.

Спецификација

Item Type:
Small Pet Hanging Hammock
Material:
Cotton + Sponge
Package List:
1 x Cotton Hammock :
Please allow 0‑1cm/ 0‑0.4in error due to manual measurement. :

Избор на клиент