Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Fhasso Луксузни Бамбус Мачка Кревет - Еко-Пријателски, Природни, рачно изработени Мачка Пештерата Кревет со Перат Сомот Перница - Затворени Премиум Милениче Кревет - М?

Fhasso Луксузни Бамбус Мачка Кревет - Еко-Пријателски, Природни, рачно изработени Мачка Пештерата Кревет со Перат Сомот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Секој архитектонски здрав милениче притискам кревет е љубов рачно изработени во руралните Виетнам, придонесувајќи за фер-трговија на мал бизнис практики и да им помогне на поддршка на занаетчии на заедницата.Тоа е луксуз мачка кревет и смирувачки кревет за кучиња за било каков вид на декорација.Совршен криенка за една мачка или куче до 10 кг како Yorkie, Chihuahua, Maltese или Pomeranian.Сите материјали се безбедни, издржливи и долготрајни за вашето домашно милениче, семејството и нашата планета.ШИК & ДЕКОРАТИВНИ : Оваа прекрасна мачка под кревет обезбедува светилиште во рамките на современ акцент парче дека комплименти било оркестарот.Овие модерни бамбус мачка кошница опфатени мачка кревети се рачно изработени со надворешната школка за заштита и мека, кадифен перница внатре.Нашето смирување милениче кревет дрво и мало куче кревет и мачка пештерата е насликан со неутрална боја за внатрешни работи и меки кадифени опфатени перница додава современ допир на секоја соба.Модерната мачка мебел и соодветна пет кревети за мали кучиња.За Мачки до 10 кг.ГОЛЕМИНАТА ПРЕДЛОГ : Вашите миленици ќе се чувствува сит и безбедно во нивните сопствени приватни складиште.

Спецификација

Избор на клиент