Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

5 главни карактеристики : електротермички сушење,инсталација Погодност,Здрав издржливи,Супер силен Тов

Трајни, недеформирани : крпа полици употреба дебели нерѓосувачки челик, цевки, да се направи производи с

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

Направени Од ВисокоКвалитетна Abs Материјал, Тоа Има Карактеристики На Набитост, Набитост, Издржливост И

Едноставен и великодушни Нордиските стил, достапен во три бои : бела, сива и сина.Двете кујна и бања може

ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Чувајте крпи сува во дождливите денови,секојдневно сушење на пешкири, облек�

"Лесно да се Инсталира : Лесно да се соберат, едноставен, но практични.Различни функции : идеален за употр

✿Дизајн : шупливи дизајн, двојно крпа складирање bar, подвижен кука дизајн, не треба да се вежба за инстал�

МАТЕРИЈАЛ : Оваа бања пешкир решетката е направен од висококвалитет Простор алуминиум .Која е мазна и из

100% Сосема Нов и Висок Квалитет!.Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржлив и

★ Материјал : Месинг (водоотпорен, рѓадоказ, неисчезнува, корозијаотпорни, носатотпорни)...

Материјал : Space Алуминиум.Површината Технологија : Anodic Оксидација.Применливи сценарија : Бања / Тоалетот,

Материјал : Пластични。.Боја: сива, темно сина ,светло сина。.Пакување : 1 PC。.Име : Крпа rack Color : темно син

Крпа Рек : Лесен за одржување, само ги чистат со влажна крпа, долгорочно одржување по секоја чистење, Мож�

Мултифункционален, свитлива крпа багажник, практични и убава во едно.Двојно пол дизајн, повеќе се заврш�

♥ Направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик материјал, трајни, анти ' рѓа и антикорозија да ја к�

Оваа Крпа Стојат Чувајте ги Вашите Крпи, Јоргани и Други Предмети на Организиран и исклучување на Подот

Бања центар & spa center5.Помага да се елиминира непријатните миризби и го задржува бањи освежување.Не само г�

Индустриски Цевки Крпа Бар / Steampunk Крпа Кука Опис : рачно изработени крпа бар / Куки Служи бања пешкир н�

Направени на Просторот алуминиум, силни и издржливи, антикорозија и анти ' рѓа.Површината е добро полира

●Она што Ќе се Избере Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Безгрешното Заврши до

Црното злато тридимензионални врежан дизајн.Се повлече слободно да се спаси целокупниот простор.Прост�

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КРПА БАР : Планината тоа во бања, Спална соба, Кујна, Канцеларија, Бар, Работилница, Гр�

Убава и практична складирање полица,може да се користи како декоративни pendant, поставени објекти.Употреб

【Индустриски & Селски】Крпа решетката се собрани од вистинско дрво и железо цевки.Се применуваат за дом

Отпорни на дневни гребење и отпорност.Доволно простор : решетката е здрав и издржлив и може да се смести

Материјал : Space Алуминиум.Површината Технологија : Anodic Оксидација.Применливи сценарија : Бања / Тоалетот,

Кралевите Бренд За Мебел Метал Самостојна Бања Пешкир Рек Стојат, Хром.Оваа крпа решетката има две баро

Што и да одберете Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Imulate Заврши до Вашата Бања �

Материјал : Направен од премија одделение Бука & Лопата Дрвени заврши, ова крпа решетката е rustproof, цврсти

Крпа полици за бања во текот на врата и кујнската крпа барови полици.Гуманаредени куки понатаму заштита

Ѕидот Монтирани со завртка за да додадете повеќе едноставност елементи за вашиот вкус живот.Да Зачуват�

Направени од 18 / 8 нерѓосувачки челик, во споредба со другите материјали, врши подобро во антикорозија, а�

Chrome е оближена со крпа скала со 4 rungs за бесење крпи или сушење алишта.Простор за заштеда на енергија потп

(Овој производ содржи само полиците и не содржи никакви други производи)Совети : 1.Ние ќе ви обезбедиме с�

Висок Квалитет : Изградени од типот 542 премија одделение од нерѓосувачки челик, тоа е издржлив цврсти и ш

По неколку години на употреба во влажна бања или кујна, тоа се уште изгледа исто како и нова.Не само може�

Тоа карактеристики зелена енергетски ефикасни 105 Watts излез.Двоенполица дизајн ви овозможува да постави�

Простор за заштеда и стилски дизајнмногу флексибилен за да го користите, стилски дизајн ќе се направи д�

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

ПРЕМИУМ ОДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Модерно направена од ' рѓа отпорни нерѓосувачки челик за сигурноста и функц�

◆ Ѕид монтирани 2 Начини : крпа потоплите доаѓа и со тешко жица и plug опции.Тој е дизајниран да работи 24 ча�