Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кора пчела Постелнина Бел Лен Памук 60% 40% се Вклопуваат Вечера Салфетки 20 x 20 Инчи - Сет од 4 Hemstitched Ткаенина Ткаенина Табела Свадба Салфетка Перат Хотел

Кора пчела Постелнина Бел Лен Памук 60% 40% се Вклопуваат Вечера Салфетки 20 x 20 Инчи - Сет од 4 Hemstitched Ткаенина

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

60% Лен/40% Памук.НЕПОГРЕШЛИВ КВАЛИТЕТ - за Разлика од евтини, гломазна полиестер ресторан салфетки, нашите постелнина се лесни, јасни и елегантна со исклучителна се чувствуваат.Загарантирана за да додадете контакт на класа на вашиот јадење искуство.ПРЕД SHRUNK 60% ЛЕН/40% ПАМУК МЕШАВИНА - Сите наши салфети се изми и подготвен за употреба.На лен/памук мешавина придонесува за премиум чувството на лен без недостатоци.МАШИНА ПЕРАТ - Сите салфети се машина перат и лесно да се чисти.Железо ако е потребно.Се ПРОВЕРУВААТ ЗА КВАЛИТЕТ - Сите наши салфетки рака се проверуваат во САД.Ние стоиме зад нашите производи и гаранција за нивниот квалитет.Без разлика дали сте хостинг коктел партија за богатите и славните или уживајќи во убав дом готви оброк со вашето семејство, нашите лен hemstitch салфетки ќе се направи совршен прилог на секоја маса.На Bumblebee и Постелнина, ние веруваме во едноставноста.Нашите салфети се разноврсна и во класичен дизајн кој им дозволува да се користи за било кој настан.Тие, исто така, доаѓаат во различни форми и големини, за да одговараат на нив.Дали сте имаат ручек, вечера или коктел забава, можеме да се приспособат.Сите наши салфети се направени од страна на квалификувани занаетчии кои го практикувале истиот сложени техники за векови.Безвременски дизајн од нашите салфети се овозможи тоа да се прилагодат и за формални и неформални прилики, истовремено овозможувајќи простор за креативност.

Спецификација

Избор на клиент