Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ОРЕОЛ Вдлабнати ML7RAB 6-Инчен LED Retrofit Адаптер Бендот се Прилагодува Живеалишта без Torsion Пролет Загради, 4-Pack,Сива

ОРЕОЛ Вдлабнати ML7RAB 6-Инчен LED Retrofit Адаптер Бендот се Прилагодува Живеалишта без Torsion Пролет Загради, 4-Pack,Сива

DEN 719.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Retrofit постојните вдлабнати куќишта со Ореол LED модули.Надградбата со LED значи повеќе заштеди на енергија можности.Ја намалат потрошувачката на енергија и/C расходи од надградбата со LED.Број на модел : ML7 RAB.Ореол Вдлабнати за постојните живеалишта, retrofit адаптери овозможи LED Модули за да може лесно да се инсталира.

Спецификација

Избор на клиент