Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Исклучителна & Практична Манекен Торзото, Пластични Целосна Должина Женски Манекен Тело Модел со Директно Рака & Директно Нога, Бојата на Кожата

Исклучителна & Практична Манекен Торзото, Пластични Целосна Должина Женски Манекен Тело Модел со Директно Рака & Директно

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Сосема нов и висок квалитет на☀2.【Детали за Производот : 】На manmaking модел е направен од високо квалитетни пластични, безбеден и стабилен материјал, нови и во добра состојба. Тежина : 12.Можете да ја завршите инсталацијата во рок од 5 минути со нашите упатства. ☀Вовед : ☀Оваа Женски Права Рака Директно Нога Тело Модел Манекен е направен од висок квалитет на пластичен материјал, издржлив и здрав во употреба.Тоа карактеристики сосема нов и висок квалитет, па можете да го користите за долго време.Едноставен модерен стил го прави добар декорација на вашиот облека продавница. 【Гарантирањето : 】 Ако постои било прашање на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со гаранција или враќање на средствата.8 килограми☀Пакетот Вклучува : ☀1 x Женски Манекен. Градите Обемот : 33.Високо симулација, тоа изгледа како вистински човечкото тело, што може да се користат на многу начини. Направени од високо квалитетни пластични материјал, издржлив и здрав☀3.Од избор на материјали за производство, рачно полирање, секој процес е строго контролирана.Со толку многу предности, може да бидат сигурни купување!☀Карактеристики : ☀1. Се одликува со добро осмислени, и на клиентите е врховен☀Спецификации : ☀1. Боја : Боја На Кожата☀3. Високо симулација, тоа изгледа како вистински човечкото тело, што може да се користат на многу начини☀4. Рамо Широчината : 15. 【Инсталација : 】Лесно собранието е потребно.Тоа е оценета во облека продавница, облека дисплеј и облека пука, и не заземаат премногу простор кога тоа стои.

Спецификација

Избор на клиент