Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Горниот дел на Торзото Форма - Машки, Случај на 3, Црна

Горниот дел на Торзото Форма - Машки, Случај на 3, Црна

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Машки Горниот дел на Торзото Форма : Висина : 16"; Ширина на Рамената : 19"; Ширина на Основата : 12"; Длабочина : 5".Случај на 3 форми.Пред формирана само, шупливи назад, пластовидно форма.Случај на 3 Црна Машко Горниот дел на Торзото форми.Овие се пред моделирани виси форми.Повеќе форми може да бидат поставени за лесни за складирање.

Спецификација

Избор на клиент