Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Оска Комуникации 0528-001 Ден и Ноќ Мрежа на Отворено-Подготвени Камера

Оска Комуникации 0528-001 Ден и Ноќ Мрежа на Отворено-Подготвени Камера

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лесна Инсталација со Фокус Асистент, Далечински Фокус, а Пиксели Контра.Робустен Фиксна Day & Night Камера.Интелигентни можности како што се зголемена видео движење откривање, аудио откривање и препознавање на камерата нерегуларностите обиди се допаѓа блокирање или спреј-сликарство.ОСКАТА Комуникации ОСКА P1354 E Day & Night Мрежа на Отворено-Подготвени Камера обезбедува 720p HDTV или 1 Mp во полна рамка стапка.Таа, исто така обезбедува WDR (Широк Динамички Опсег), динамичен контраст, и ден и ноќ функционалност за добар квалитет на сликата во дневното и темни услови.Оваа камера поддржува Lightfinder технологија, што ја прави оваа камера чувствителни на слаба светлина.

Спецификација

Избор на клиент