Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Swann Жичен ПИР Куршум Безбедносна Камера, 5MP HD Надзор Камери со Инфраред Ноќ Визија, Движење Рефлектори, двонасочна Аудио, да Додадете NVR со По, SWNHD-865MSFB

Swann Жичен ПИР Куршум Безбедносна Камера, 5MP HD Надзор Камери со Инфраред Ноќ Визија, Движење Рефлектори, двонасочна

DEN 2639.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Гледањето е Верување Со 5 MP Супер HD видео ќе бидете во можност да се види на лицето детали регистарски таблички и облека бои, додека вградениот микрофон прави аудио за да додадете екстра слој на докази.Заштита 24/7 Планината камерата внатре или надвор за да знаат што се случува во секој час, со моќни инфраред ноќ визија до 115ft / 35m & способноста да се види бојата на видео во текот на ноќта до 100ft / 30m со супер светло сензор рефлектори на.Топлински уреди со покажувач на Swann е Вистинско Откривање на топлина & предлогот-врз основа на ПИР откривање сигурно ја доловува & евиденција активност со помалку лажни предизвикувачи и сигурен притисни известувања.Моќен Одбегнување На камерата за осветлувањето ги вклучува светлата & предизвикувачи снимање кога ќе се детектира топлина 2-начин аудио и сирената нека ви зборува назад & плашиш исклучување натрапниците Тоа е висока техника безбедност се работи за вас!.Додади ја оваа камера за вашиот Swann Професионални NVR-8580 жичен безбедносни системи со способност да видите повеќе детали отколку пред тоа во неверојатно Супер HD.

Спецификација

Избор на клиент