Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Sougayilang Кулер Ранец 30 Лименки Голем Капацитет Изолирани Ранец Кулер Лесни Течење Доказ Мека Торба Ладилник за Мажи Жени да Излети, Кампување, Планинарење, Плажа, Пар?

Sougayilang Кулер Ранец 30 Лименки Голем Капацитет Изолирани Ранец Кулер Лесни Течење Доказ Мека Торба Ладилник за Мажи

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

LEAKPROOF 2 странични џебови; 2 рамо, рака џебови; 1 предниот џеб кои вклучуваат 2 mesh џеб внатре; 2 врвот џебови кое е внатре и надвор од чантата.УДОБНО : Поширок и подебели рамо ремени може да го намали стресот и да го направи попријатно.На задебелена сунѓерот на задната страна обезбедува максимална удобност и поддршка.На прилагодливи рамо ремени се погодни за мажите и жените.На висока јачина на ткаенина се носат-отпорни, и отпорно на гребење. (Ако постои било каков проблем со вашиот ранец, ве молиме контактирајте со нас).СИЛНА ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Можете да го користите како ручек ранец, но исто така идеална лесни опрема за планинарење, кампување, риболов, патуваат, лов, велосипедизам, во текот на ноќта и други активности на отворено.Нашите ранец доаѓа со премиум подарок кутија, која може и директно да се купи како роденден/Благодарноста/годишнината Божиќ подарок за вашето семејство и пријатели.

Спецификација

Избор на клиент