Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Т-Облик Стрелаштво Лак Случај, Преносни Отворено Платно Соединение Лак Случај, Универзалниот Земе-Надолу Лак Торба Самострел Заштитна Торба за Надворешна Снимање

Т-Облик Стрелаштво Лак Случај, Преносни Отворено Платно Соединение Лак Случај, Универзалниот Земе-Надолу Лак Торба Самострел

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

[Т-форма Торба] Професионални Т форма дизајн, и прилагодливи рамо ремени за безбедна одговара. [Мулти-џеб Дизајн] Овој крст лак бас има две мали патент џебови за чување на мали додатоци. [Преносни] торба големина е околу 90 x 70 x 22 cm / 35.4 x 27.6 x 8.7 во.Преносни лесни самострел торба, одговара на повеќето крстот лакови. [Прашина-Доказ] Голема торба држи вашиот јаже рака тензија или други додатоци, заштита на вашиот лак против прашина, нечистотија, и да ги оштети. [Квалитетен Материјал] Ова Т-форма торба е направен од високо квалитетни материјали, носат-отпорни, влијание-отпорни.Име : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Платно Боја : Како на Фотографии е Прикажано Големина : Околу 90 x 70 x 22 cm / 35.4 x 27.6 x 8.7 инчи Пакет Листа : 1 x Лак Торба.

Спецификација

Избор на клиент