Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сали Хансен Дијамант Сила База & Врвот Грб, 0.45 Течност Унца

Сали Хансен Дијамант Сила База & Врвот Грб, 0.45 Течност Унца

DEN 263.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Сали Хансен нуди на тренд ноктите боја и помине уметност essentials; efficacious производи за нега за здрави нокти; ефикасен и лесен-за-користење убавина алатки; и широка палета на ласкави нога шминка и косата отстранување решенија.Супериорен носат + сила за БИЛО ноктите боја!.Комбинација база & врвот грб со брилијантен сјај & продолжен носат.Сали Хансен, Америка #1 за продажба на бренд на ноктите боја и грижа, обезбедува иновативни решенија за секој ноктите грижа проблем и модерни бои за секој маникир и педикир треба.

Спецификација

Избор на клиент