Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
UR ШЕЌЕР 7pcs Есен Зима Стил Гел лак Поставите Боја се Менува Гел лак со Рефлексивни Сјајот Гел

UR ШЕЌЕР 7pcs Есен Зима Стил Гел лак Поставите Боја се Менува Гел лак со Рефлексивни Сјајот Гел

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Трите сектори (Делови) Температура на Боја, Менување Ефект - Различни температура, различни бои.Овие бои неверојатно промена на боја со вашата телесна температура и надворешна температура, голи зелена сина, жолта кафена и розова зголеми црвени бои расположение лак, се три боја делови за вашите нокти.Тоа ќе биде се повеќе очигледни на долги нокти.За Сите годишни времиња - Ова промена на бојата гел лак не само најдобар ефект во есен и зима.Исто така, светло-ефект на пролетта и летото.Постудено и подолги нокти, боја се менува ефект ќе биде посилна и јасно.Луксузни Нокти - UR ШЕЌЕР расположение температура се менува лак е еко-пријателски, не-токсични и смола.Може со благ мирис, затворете го шишето, мирис исчезне.НЕМА штета на кожа и нокти.Долготрајни за 3 недели високо сјајни ефект.Широко се Користи - Оваа промена на бојата гел лак погоден за природните нокти, ноктот за полски, УВ гел ноктите, лажни нокти, на доградба на акрилни нокти, ноктите совети итн.Потребни за да се користат со основата и врвот грб, лек со УВ LED светло светилка.Пакет се Вклучени - 6 шишиња термални гел лак.Тоа ќе биде убавина подарок за вашите пријатели, членови на семејството, девојка на роденден, забава, Денот на Благодарноста, Божиќ и Нова Година.

Спецификација

Избор на клиент